Kursy walut NBP: USD 3,82 | EUR 4,29 | CHF 3,76 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne
zgloś ofertę
kontakt
Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
działka budowlana ( sprzedaż )
Numer
1814/2223/OGS
Miasto
ŚWIĄTNIKI GÓRNE
Cena
199 000 PLN kalkulator
Cena za mkw
79,82 PLN mkw
Powierzchnia
2493.00 m2
Media - prąd
TAK
Media - gaz
TAK
Media - woda
TAK
Opis
Wyjątkowo piękna działka, gotowa pod budowę, w oddalonej o niecałe 6 km od południowych granic Krakowa, malowniczej miejscowości - kameralny obszar z wydzielonymi działkami budowlanymi, gotowymi pod inwestycję!!! Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci 2% PCC!!! Działka ma bezpośredni dostęp do mediów w postaci wody, gazu i prądu oraz wygodny dojazd utwardzoną drogą. Należy wspomnieć również, iż Gmina Świątniki Górne, posiada aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, co eliminuje konieczność wnioskowania do Urzędu o wydanie warunków zabudowy, skracając tym samym czas postępowania zmierzającego do uzyskania pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego (treść MPZP jest dostępna pod adresem www.swiatniki-gorne.pl).

Oferowane działka posiada w najbliższym swoim otoczeniu bogaty wachlarz sezonowych atrakcji. Tuż obok niej znajdują się piękne spacerowe tereny. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się również popularna małopolska stadnina koni huculskich proponująca aktywny wypoczynek dla amatorów tej pięknej rekreacji. W zimie można zaś, pokonując kilka kilometrów, skorzystać z oferty dwóch małopolskich stoków narciarskich w Sieprawiu i Podstolicach, które z powodzeniem urozmaicają okazje na doskonalenie swoich umiejętności zjazdowych.

Jeżeli interesuje Państwa własny dom pod Krakowem umożliwiający życie z dala od zgiełku wielkich aglomeracji, proponujemy zapoznać się z możliwością kupna budowlanej działki.Więcej na www.m12.pl

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę jest Paweł Tatusiak posiadający Licencję Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomości o nr. 18025

Pośrednik posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Concordia nr. 35616619

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Pomagamy w Uzyskaniu Kredytu na Zakupu Nieruchomości

www.m12.pl
Jesteś zainteresowany?
Agent prowadzący
PIOTR HESZEN
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo
18025
Telefon
600450420
E-mail
piotrbiurom12@wp.pl

NIERUCHOMOŚCI M12
Św. Filipa 13
31-150 Kraków
tel.: 668-336-783
email: nieruchomosci.m12@wp.pl
Wyślij zapytanie
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wyślij ofertę e-mailem
 

© 2019 NIERUCHOMOŚCI M12. Wszystkie prawa zastrzeżone.