Kursy walut NBP: USD 4,23 | EUR 4,56 | CHF 4,32 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne
zgloś ofertę
kontakt
Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
dom blizniak ( wynajem )
Numer
46/2223/ODW
Miasto
KRAKÓW, SOBONIOWICE
Cena
4 900 PLN
Cena za mkw
32,02 PLN mkw
Powierzchnia
153.04 m2
Pow. działki
380.00 m2
Stan
do wykonczenia
Garaż
TAK
Opis
Dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony, gotowy do wejścia!!! Piękne, południowe obrzeża Krakowa (dzielnica Soboniowice w granicach miasta). Dom łączy się bliźniaczo wyłącznie ścianką garażu (17,5 m2).

INSTALACJE ELEKTRYCZNE instalacja oświetleniowa, gniazd, TV, internetowa i telefoniczna, instalacja uziemiająca i wyrównawcza, instalacja alarmowa z osprzętem i ochrona budynku przez firmę SOLID SECURITY, zasilanie główne budynku.
INSTALACJA WODNO-KANALIZACYJNA rozprowadzona wewnątrz budynku zgodnie z projektem. Zewnętrznie instalacja kanalizacyjna połączona ze zbiornikiem na nieczystości ciekłe o pojemności 9m3. INSTALACJA CENTRALNEGO OGRZEWANIA w części parterowej budynku ogrzewanie podłogowe, pokoje poddasza ogrzewane z systemu grzejników z systemem regulacji ciepła. Kotłownia - piec kondensacyjny. Dodatkowe źródło ogrzewania stanowi zainstalowany kominek z płaszczem wodnym w salonie budynku. INSTALACJA GAZOWA zasilanie budynku paliwem gazowym dostarczonym do pomieszczeń kuchni i kotłowni. TYNKI WEWNĘTRZNE tradycyjne cementowo-wapienne lub gipsowe wykonywane sposobem mechanicznym. Posadzki cementowe, zbrojone włóknami i plastyfikatorami pod warstwy ogrzewania podłogowego, gr. 5-6 cm na warstwie styropianu podłogowego gr. 10 cm. Elewacja budynku docieplona styropianem o odpowiedniku 18 cm z zewnętrzną wyprawą tynku siloksanowego gr 2 mm, w części elewacji elementy dekoracyjne z płyt elewacyjnych. STOLARKA OKIENNA PCV z zastosowaniem okleiny dwustronnej w kolorystyce złotego dębu. Stolarka drzwiowa zewnętrzna - GERDA, wewnętrzna - indywidualna. Infrastruktura zewnętrzna kostka brukowa w systemie dojść i dojazdów do garażu oraz tarasach
budynków, teren parceli ogrodzony murem oporowym z wypełnieniem mieszanym drewno i siatka. WJAZD do budynku brama sterowana z pilota. Powierzchnia działki zasiana trawą i posadzonym drzewostanem oraz kwiatostanem.

Piotr Heszen
600-450-420Więcej na www.m12.pl

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę jest Paweł Tatusiak posiadający Licencję Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomości o nr. 18025

Pośrednik posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Concordia nr. 35616619

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Pomagamy w Uzyskaniu Kredytu na Zakupu Nieruchomości

www.m12.pl
Jesteś zainteresowany?
Agent prowadzący
PIOTR HESZEN
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo
18025
Telefon
600450420
E-mail
piotrbiurom12@wp.pl

NIERUCHOMOŚCI M12
Św. Filipa 13
31-150 Kraków
tel.: 668-336-783
email: nieruchomosci.m12@wp.pl
Wyślij zapytanie
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wyślij ofertę e-mailem
 

© 2020 NIERUCHOMOŚCI M12. Wszystkie prawa zastrzeżone.